Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 września, 2020 Tytuł artykułu

TVP Sport przeprowadzi transmisję z meczu U-19: Polska – Czechy, prosto z Brzegu!

Treść artykułu

W poniedziałek, 7 września na Stadionie Miejskim w Brzegu odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami U-19 Polski i Czech, z którego transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport! Transmisja rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:45 i będzie to wspaniała promocja jednego z piękniejszych obiektów sportowych w województwie opolskim, który znajduje się właśnie w naszym mieście.

Przypomnijmy, że mecze młodzieżowych reprezentacji Polski odbywają się w Brzegu, przy współpracy z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej, rokrocznie i co ciekawe biało-czerwone drużyny jeszcze nie zaznały goryczy porażki w naszym mieście, które jest dla nich jak widać szczęśliwe.

Warto w tym miejscu wspomnieć również, że na stadionie w Brzegu grali wybitni piłkarze, m.in. uczestnik tegorocznego finału Ligi Mistrzów – Julian Draxler, który zagrał w barwach Paris Saint-Germain, a na brzeskiej murawie biegał w koszulce młodzieżowej reprezentacji Niemiec.

Z kolei trenerem reprezentacji Polski U-19 jest były piłkarz m.in. Legii Warszawa – Jacek Magiera, który w 1993 roku, będąc kapitanem zespołu, zajął 4 miejsce na Mistrzostwach Świata U-17 w Japonii.

Bilety na mecz w Brzegu można zamówić pod linkiem: http://pilkaopolska.pl/bilety-u19-polska-czechy/

Wejściówka na mecz jest darmowa, żeby uczestniczyć w starciu biało-czerwonych, należy zamówić bilet przez internet oraz WYDRUKOWAĆ go w celu okazania przed wejściem na stadion. Obowiązuje WYŁĄCZNIE FORMA PAPIEROWA, bilet okazany np. w smartfonie, nie będzie uprawniał do wejścia na obiekt.

Uwaga! Jedna osoba może zamówić maksymalnie 10 szt. biletów. Do zamówienia konieczny będzie aktywny adres e-mail. W związku z sytuacją związaną z COVID 19- ilość biletów jest ograniczona.

Zapraszamy!

 

Nie zapomnij udostępnić: