Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 lipca, 2020 Tytuł artykułu

Lipcowe niedziele na sportowo. Wakacjada 2020

Treść artykułu

W niedzielę 26 lipca br. startuje kolejna a zarazem ostatnia odsłona lipcowego turnieju piłkarskich szóstek i turnieju siatkówki plażowej na Stadionie Miejskim w Brzegu. W ubiegłą niedzielę wrocławianie nie dali szans naszym siatkarzom. Dwie pary ze stolicy Dolnego Śląska znalazły się w finale III turnieju Beach BALS – siatkówki plażowej rozgrywanej na brzeskim stadionie w ramach Brzeskiej Wakacjady. W decydującym meczu Klaudiusz Lubczyński i Wojciech Zaremba pokonali Andrzeja Rybiancewa i Łukasza Swinarskiego 21:19. Trzecie miejsce natomiast zajęła najlepsza brzeska para: Wiktor Czerep i Dariusz Kałuziński, która pokonała duet Michał Bober/Wojciech Krawców 21:10. Ostatni turniej tegorocznej Brzeskiej Wakacjady, rozgrywany będzie równolegle z turniejem mikstów o godzinie 15.

W III turnieju Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej Oldboje Brzeg wzięli rewanż na Gabie Głos Powiatu, wygrywając z nią w decydującym meczu 4:2. Dzięki temu wygrali swój drugi turniej, a ich największych rywali porażka kosztowała spadek aż na czwarte miejsce! Gabę wyprzedziły jeszcze zespoły Szpej Sportu i Wędzarni Owczary, a o wszystkim zdecydowała „mała tabelka” meczów między trzema drużynami, które miały na koncie po 6 punktów.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę na Stadion Miejski w Brzegu!

Więcej informacji na stronie https://mosir.brzeg.pl/slider/wakacjada2020/ – zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem fb.com/mosirbrzeg i telefonicznie (513 791 044).

Nie zapomnij udostępnić: