Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 czerwca, 2020 Tytuł artykułu

Podpisanie umowy na remont ul. Mlecznej oraz ul. Lekarskiej

Treść artykułu

W środę, 10 czerwca br., w gabinecie burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka podpisano umowę na remont ul. Mlecznej oraz ul. Lekarskiej w Brzegu. Zadania realizowane będą przez firmę Brukarstwo Roboty Bitumiczne i Odwadnianie Terenu JARZĄBEK Sp. Jawna. W imieniu Wykonawcy umowy podpisał Pan Piotr Jarząbek.

Zadanie pn.: „Remont ulicy Mlecznej w Brzegu” będzie realizowane przy współudziale środków z Funduszu Dróg Samorządowych. Wielkość dofinansowania to 50% środków kwalifikowalnych, a koszt realizacji robót to 227.007,57 zł. Umowny termin wykonania zadania to 30.10.2020 r. Zadanie będzie swoim zakresem obejmowało: remont nawierzchni jezdni i chodników.

Zadanie pn.: „Remont ulicy Lekarskiej w Brzegu” będzie realizowane ze środków własnych Gminy Brzeg. Zadanie znajduje się na liście rezerwowej zadań zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach  Funduszu Dróg Samorządowych. Koszt realizacji robót to 81.346,05 zł. Umowny termin wykonania zadania to 31.08.2020 r. Zadanie będzie swoim zakresem obejmowało: remont nawierzchni jezdni i chodników.

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: