Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 maja, 2020 Tytuł artykułu

Informacje w sprawie planów uruchomienia Aquaparku

Treść artykułu

Kiedy otworzymy Aquapark?

W środę 27 maja br. premier ogłosił kolejny etap “odmrażania” gospodarki i zapowiedział możliwość korzystania z basenów od 6 czerwca. To fantastyczna wiadomość zarówno dla wszystkich korzystających z brzeskiego Aquaparku jak i dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Trzeba jednak pamiętać, że proces ponownego otwierania basenu wymaga czasu, a przede wszystkim wypełnienia wszystkich procedur sanitarnych. Oprócz tych standardowych, takich jak np. przeprowadzenie badań wody, będziemy musieli również spełnić określone warunki związane z Państwa bezpieczeństwem w warunkach pandemii.

Niestety, poza krótką informacją na stronie gov.pl informującą o “określonych warunkach sanitarnych” jak dotąd nie ma żadnych konkretnych wytycznych w tym zakresie. Jak podaje w swoim komunikacie rząd, “zalecenia sanitarne dla poszczególnych branż podamy po zakończeniu procesu konsultacji z przedsiębiorcami”. Dlatego wszystkim nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Chcemy otworzyć basen jak najszybciej, ale wspomniany 6 czerwca nie jest w żaden sposób realnym terminem. Według naszych wstępnych szacunków przygotowanie Aquaparku do przyjęcia pierwszych klientów nastąpi dopiero pod koniec czerwca, a dokładny termin ogłosimy, jak tylko pojawią się pełne informacje w sprawie warunków działalności basenów.

Nie zapomnij udostępnić: