Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 marca, 2020 Tytuł artykułu

Burmistrz Brzegu powołał Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego

Treść artykułu

We wtorek, 3 marca 2020 roku Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak powołał Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego w celu podejmowania działań profilaktycznych mających na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa w Brzegu.

Na posiedzeniu nowopowołanego zespołu w dniu 6 marca 2020 roku podjęto decyzję o odwołaniu imprez, których organizatorem jest Gmina Brzeg.

Ponadto omówiono sytuację dotyczącą rozprzestrzenienia się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie. Ustalono, że powołany Miejski Zespól Zarządzania Kryzysowego będzie na bieżąco monitorował sytuację w mieście oraz ściśle współpracował z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Brzegu.

Jednocześnie prowadzona jest kampania informacyjna przybliżająca mieszkańcom Brzegu sposób postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia koronawirusa .

W załączeniu ponownie dodajemy materiały informacyjne. Szczególną uwagę należy zwrócić na numer telefonu Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzegu: 793-832-257, pod który należy dzwonić w przypadku objawów takich jak: gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem.

Nie zapomnij udostępnić: