Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 marca, 2019 Tytuł artykułu

I Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka w piłce nożnej

Treść artykułu

W piątek, 1 marca br. w hali MOSiR przy ulicy Oławskiej w Brzegu odbyły się I Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka w piłce nożnej pod honorowym patronatem burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka, poświęcone Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia był klub sportowy Masters Brzeg, z Panem Andrzejem Wolańskim na czele.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał zastępca burmistrza Brzegu Tomasz Witkowski wraz z przewodniczącym wydziału szkolenia Opolskiego Związku Piłki Nożnej Januszem Żebrowskim.

Do rywalizacji przystąpiły wszystkie brzeskie przedszkola, które zostały podzielone na dwie grupy – A i B, po pięć drużyn w każdej. Nagrodzona została reprezentacja każdego z przedszkoli, a nagrody: puchary, medale i vouchery na wspólne wejście do „Strefy Dzieciaka” Pizzerii Prima wręczał burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, wraz z przewodniczącym wydziału szkolenia OZPN oraz finalistkami Miss Opolszczyzny Joanną i Gabrielą Danickimi.

Burmistrz zamykając I Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka nie krył radości z tego, że coraz więcej dzieciaków jest aktywnych fizycznie i pogratulował ciekawej inicjatywy organizatorom, a przedszkolakom wysokiego poziomu jaki prezentowały podczas trwania zawodów.

 

Nie zapomnij udostępnić: