Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 kwietnia, 2017 Tytuł artykułu

VI Taneczne Grand Prix Polski Kotwice 2017

Treść artykułu

W sobotę 22. 04. 2017 r. setki tancerzy stanęły w boju o Grand Prix Polski na scenie Brzeskiego Centrum Kultury. Przez cały dzień trwały prezentacje konkursowych choreografii, a Brzeg przeżył prawdziwe taneczne oblężenie. Od samego rana na scenie BCK przed publicznością, która szczelnie wypełniała widownię prezentowali się młodzi artyści nie tylko z Dolnego Śląska i Opolszczyzny, występowali także przedstawiciele innych tanecznych ośrodków takich jak Poznań, Rzeszów czy Łodź. Jury, w składzie: Witold Jurewicz (nauczyciel tańca, choreograf, reżyser, performer, wykładowca Akademi Muzycznej w Łodzi), Anna Beker (choreograf, pedagog tańca, instruktor fitness z Poznania)  i Sonia Felbur (choreograf, tancerz z Warszawy), miało mnóstwo pracy, bo na scenie niemal bez przerwy pojawiały się kolejne formacje w kilkunastu kategoriach wiekowych i tanecznych.

Organizatorom z brzeskiej szkoły Coco Dance Centre po raz kolejny udało się przygotować efektowną imprezę, której gościem specjalnym był Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Burmistrz wręczył puchary uczestnikom cyklów Art Dance- Duety, Mini Formacje i Formacje w kategorii wiekowej 12-15 lat.

Do Brzeskiego Centrum Kultury zapraszamy jeszcze jutro 23 kwietnia od godz. 9.00-15.30 gdzie dzieci i młodzież zmagać się będą w stylu Street Dance.

 

Nie zapomnij udostępnić: