Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 kwietnia, 2017 Tytuł artykułu

Spotkanie brzeskiego oddziału Opolskiej Izby Gospodarczej

Treść artykułu

Opolska Izba Gospodarcza działa na rzecz rozwoju i integracji środowiska przedsiębiorców na terenie województwa opolskiego jej członkowie zrzeszeni są mi.in. w trzech oddziałach terenowych (Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle i Brzeg).

W Sali Myśliwskiej Zamku Piastów Śląskich 20 kwietnia 2017 r. miało miejsce spotkanie inaugurujące cykliczne spotkania brzeskiego oddziału OIG. Otwarł je nowo mianowany dyrektor oddziału Czesław Drozd wraz z Prezesem Zarządu Opolskiej Izby Gospodarczej Henrykiem Galwasem. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych powiatowych i gminnych, dyrektorzy instytucji publicznych m.in. Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego, a także lokalni przedsiębiorcy.

Dziękując wszystkim ze przybycie Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak podkreślili rolę wspólnej pracy na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, mówiąc o tym, że jest to proces, który nie może być realizowany w pojedynkę, a budowanie partnerskiej sieci, wymaga zaangażowania różnych osób, instytucji i podmiotów.

Nie zapomnij udostępnić: