Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 listopada, 2015 Tytuł artykułu

Szukasz taniego pomieszczenia na biuro? Sprawdź ofertę Urzędu Miasta

Treść artykułu
 
Atrakcyjna lokalizacja, niskie koszty wynajmu oraz komfortowe warunki użytkowania lokali – tak prezentuje się oferta najmu pomieszczeń w budynku Sukiennice 2. Obiekt przylega do ratusza, czyli mieści się w ścisłym centrum miasta.
 
Do Sukiennic każdy miejscowy oraz przyjezdny trafi bez problemów. W budynku zostały jeszcze wolne pomieszczenia do wynajęcia. Ich powierzchnia wynosi od 8,5 do 35 m. kw. Chętni mogą wybierać pomiędzy pomieszczeniami na pierwszym piętrze, czy nawet czwartą kondygnacją budynku.
 
Biura w Sukiennicach są dozorowane całodobowo. Firmy lub instytucje zainteresowane wynajęciem biura mają nieograniczony dostęp do obiektu. Natomiast najważniejszym argumentem za tym, by wynająć tam biuro jest cena. Przygotowana oferta jest skierowana dla organizacji społecznych oraz firm.
 
Przykładowe ceny najmu:
a)          I piętro – organizacje społeczne (17,05 zł brutto za m. kw.) a firmy-25,58 zł brutto za m. kw.
b)          IV piętro – organizacje społeczne (11,12 zł brutto za m. kw.), a firmy-16,68 zł brutto za m. kw.
 
 
Chętni i zainteresowani wynajęciem biur w Sukiennicach mogą na miejscu obejrzeć wszystkie lokale i otrzymać pełną informację na temat kosztów ich dzierżawy. Zapraszamy od poniedziałki do piątku w godz. 7.15-15.15 oraz telefonicznie pod nr 77  416 02 00  w gmachu głównym ratusza (ratusz, pokój nr 115, I  piętro-wejście do ratusza).
 
Do cen najmu należy doliczyć opłaty za media według stawek określonych w umowie najmu.
 
Nie zapomnij udostępnić: