Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 listopada, 2016 Tytuł artykułu

„Pomaluj bombkę z Mondelez Polska”

Treść artykułu

„Pomaluj bombkę z Mondelez Polska”, czyli artystyczne przygotowania do Świątecznej Iluminacji Brzegu 2016 

Tegoroczną scenę Świątecznej Iluminacji Brzegu zdobić będzie 11 bożonarodzeniowych bombek wykonanych przez najmłodszą reprezentację regionu.
O tym, która okaże się najpiękniejsza, zadecydują internauci. Konkurs „Pomaluj bombkę z Mondelez Polska” oficjalnie rozpoczyna sezon przedświąteczny w naszym mieście, którego punktem kulminacyjnym będzie tradycyjne rozpalenie 40 tys. światełek przy ul. Długiej w Brzegu.
 

W akcji „Pomaluj bombkę z Mondelez Polska” udział biorą instytucje opiekuńcze i edukacyjne z całego regionu, m.in. maluchy z brzeskich przedszkoli, podopieczni Domu Dziecka
w Skorogoszczy, wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz reprezentacja Klubu Mamuśki. Celem zabawy jest przypomnienie o pięknej polskiej tradycji przystrajania drzewka świątecznego ręcznie tworzonymi ozdobami, ale także włączenie do zbliżającej się grudniowej zabawy wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic. Zadaniem wszystkich uczestników jest ozdobienie styropianowych bombek o średnicy 50 cm – według własnego pomysłu i przy użyciu dowolnych materiałów plastycznych.

Własnoręcznie ozdobione bombki wezmą udział w konkursie na portalu Facebook Brzeskiego Centrum Kultury. Już od poniedziałku,14 listopada br., będzie można oddawać swoje głosy klikając „Lubię to!” pod wybranym zdjęciem w galerii https://www.facebook.com/BrzeskieCentrumKultury.

To już piąta edycja naszego konkursu, który na stałe wpisał się w kalendarze najmłodszych brzeżan. Niezwykle cieszy nas niesłabnące zainteresowanie i ciepłe słowa płynące
z placówek biorących udział w przedsięwzięciu
– mówi Katarzyna Jung, Kierownik ds. komunikacji w Mondelez Polska.

Ubiegłoroczną edycję wygrała bombka wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej
nr 5 z Brzegu, zdobywając niespełna 500 głosów internautów. O tym, kto wykona najpiękniejszą ozdobę 2016, dowiemy się już niebawem – ogłoszenie wyników nastąpi tradycyjnie podczas finału Świątecznej Iluminacji, która odbędzie się 3 grudnia br., w sobotę, od godziny 14.00 na Pl. Polonii Amerykańskiej.

Na mieszkańców Brzegu i okolic czeka jak zawsze moc atrakcji. Do rywalizacji przystąpią zespoły rodzinne, by – odkrywając tajemnice brzeskiej starówki – zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Świętego Mikołaja. Tym razem trasy GRY MIEJSKIEJ prowadzić będą m.in. szlakami o znamiennych nazwach: OREO czy MILKA – możecie być więc pewni, że słodyczy nie zabraknie! Będzie szansa sprawdzić się w sportach zimowych, robótkach ręcznych, a nawet magicznych sztukach! Miłośnicy zabawy w zimowych rytmach nauczą się świątecznej salsy i uczestniczyć będą w programie artystycznym „Mikołajkowy zawrót głowy”. Tegoroczna Iluminacja to także niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na scenie śpiewających „Przyjaciół Świętego Mikołaja”. Punkt kulminacyjny stanowić będzie jak zawsze rozpalenie 40 000 światełek na ulicy Długiej, symbolizujących serca wszystkich brzeżan, na które już dziś serdecznie zapraszamy!  Nie zabraknie oczywiście wyczekiwanej przez fanów motoryzacji Motocyklowej Parady Mikołajów, gwiazdkowych upominków, licznych konkursów i słodkich degustacji.

Więcej szczegółów na: www.swiatecznailuminacja.pl

 

O FIRMIE

Mondelez w Polsce

Mondelez Polska sp. z o.o. jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej obecną w Polsce od 24 lat. Jej bogata oferta obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak czekolady Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą funkcjonuje na naszym rynku od 29 kwietnia 2013 r. Zatrudnia blisko 3700 pracowników w biurze, terenie sprzedaży oraz 7 fabrykach produkujących czekoladę, ciastka, wafle i gumy do żucia, zarówno na rynek polski, jak
i zagranicę. Jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych na naszym rynku. Firma jest  aktywnym inicjatorem i uczestnikiem projektów na rzecz społeczności lokalnych oraz wolontariatu pracowniczego.

Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym potentatem branży przekąsek, którego dochód netto w 2015 roku wyniósł około 30 miliardów $. Mondelēz International, dający pyszne chwile radości w 165 krajach, jest liderem produkcji ciastek, czekolad, gum do żucia, cukierków i napojów rozpuszczalnych, a także właścicielem wartych miliardy dolarów marek, takich jak ciastka Oreo i LU, czekolad Cadbury, Cadbury Dairy Milk i Milka oraz gumy Trident. Mondelēz International jest notowany w indeksach giełdowych Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 oraz Dow Jones Sustainability Index. Odwiedź nas na stronie www.mondelezinternational.com lub śledź nas na: Twitterze.

Odwiedź nas na www.enjoymdlz.pl oraz www.mondelezinternational.com

 

Nie zapomnij udostępnić: