Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 czerwca, 2015 Tytuł artykułu

Wakacje 2015 w Brzegu. Zobacz program zajęć dla dzieci i młodzieży

Treść artykułu

 

 

 
Burmistrz Brzegu, Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Brzeskie Centrum Kultury, MKS "Orlik" Brzeg zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych na imprezy sportowo-rekreacyjno-kulturalne w Brzegu.
 
W załącznikach program imprez na lipiec i sierpień 2015.
 
Przez wakacje można bezpłatnie korzystać z wypożyczalni kajaków na Marinie oraz bezpłatnie korzystać z oferty lekkoatletycznej i rekreacyjnej brzeskiego stadionu. Bieżnia dostępna jest dla wszystkich chętnych codziennie w godz. 8.00-21.00. W tych samych godzinach otwarte są boiska sportowe, mini siłownia przy bieżni oraz boiska do sporów plażowych, w tym także boisko do ćwiczeń siłowych na drążkach.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza w na cykl wakacyjnych zawodów sportowych dla dorosłych i młodzieży-szczegóły w załącznikach. W ramach zawodów odbędą się turnieje siatkówki plażowej, 6-osobowej piłki nożnej, plażowej piłki nożnej oraz ringo i zawody kajakowe. Wszystkie zawody są bezpłatne, a najlepsi otrzymają puchary i nagrody.
 
W rozgrywkach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w rozgrywkach na własną odpowiedzialność. Zawody mają charakter rekreacyjny.
 

Podczas wakacji (od 29 czerwca do 31 sierpnia) Kryta Pływalnia jest będzie codziennie w godzinach 6.00 – 22.00. W tym czasie dotychczasowe przerwy i rezerwacje nie obowiązują.
 
W poniedziałki, środy oraz piątki od godz. 14.00 do 15.00 uczniowie brzeskich szkół podstawowych i gimnazjalnych mogą bezpłatnie kąpać się w krytej pływalni. Zgodnie z decyzją Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka, aby skorzystać z basenu, uczeń powinien mieć ważną legitymację szkolną.  Dzieci do lat 12, zgodnie z regulaminem pływalni, mogą kąpać się w obecności pełnoletniego opiekuna, dla którego wstęp jest odpłatny.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: