Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 czerwca, 2015 Tytuł artykułu

Gmina Brzeg sygnatariuszem porozumienia z organizacjami pozarządowymi

Treść artykułu

 
Gmina Brzeg była partnerem lidera projektu-Brzeskiego Stowarzyszenia Chorych na SM-trwającego od blisko dwóch lat, a polegającego na wzmocnieniu współpracy pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego a organizacjami pozarządowymi. Projekt realizowany był pod nazwą „Współpracujemy na rzecz społeczności lokalnej powiatu brzeskiego”. W ramach przedsięwzięcia odbyło się szereg szkoleń wspólnych dla urzędników Gminy Brzeg oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy. Równocześnie szkoleni byli członkowie organizacji pozarządowych z terenu powiatu brzeskiego.
 
Uroczyste podpisanie porozumienia będącego efektem dotychczasowej współpracy i jednocześnie finalizującego projekt miało miejsce w dniu 29 maja 2015 r. W imieniu Gminy Brzeg porozumienie podpisał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak w obecności Przewodniczącej Rady Miejskiej Brzegu Barbary Mrowiec.
 
Porozumienie to jeden z elementów projektu. Określono w nim cele i zasady współpracy organizacji pozarządowych z jednostkami samorządu terytorialnego.
 
Na zdj. obok Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka, Robert Hejman, prezes Stowarzyszenia Chorych na SM.

Nie zapomnij udostępnić: