Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 czerwca, 2015 Tytuł artykułu

Bezpłatne wejściówki na mecz Polska-Szkocja w Brzegu. Zagrają reprezentacje krajowe do lat 15!

Treść artykułu

 

 

 
Już 12 czerwca o godz. 12.00 na brzeskim stadionie miejskim (Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne) odbędzie się zapowiadane wcześniej towarzyskie spotkanie reprezentacji młodzieżowych Polski i Szkocji U-15. Organizatorami spotkania są: Polski Związek Piłki Nożnej, Opolski Związek Piłki Nożnej oraz Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Organizatorem jest również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na obiekcie, którego zostanie rozegrane spotkanie.
 
Dzięki dobrej współpracy naszego miasta z władzami piłkarskimi regionu i kraju Brzeg już po raz kolejny jest gospodarzem międzynarodowego spotkania.
 
Jest to mecz drużyn młodzieżowych. Z informacji przekazanych przez PZPN i OZPN wynika, że bazą pobytową drużyny Szkocji będzie Brzeg. Szkoci mają gościć w naszym mieście już od 10 czerwca do popołudnia 12 czerwca, kiedy wylecą z Polski. Wcześniej (10 czerwca) rozegrają spotkanie na stadionie w Kluczborku.
 
Wstęp  na mecz w Brzegu jest bezpłatny. Poniżej informacja dot. punktu wydawania wejściówek.
Punkty wydawania bezpłatnych biletów na mecz:
1.            Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (stadion), ul. Sportowa 1, w godz. 7.30-15.00 (od poniedziałku, 8 czerwca);
2.            Kryta Pływalnia, ul. Wrocławska 11, godz. 7.00-21.00 (od czwartku, 4 czerwca);
3.            Punkt Informacji Turystycznej, Rynek-Ratusz (parter ratusza), w godz. 9.00-17.00  (5-6 czerwca i następnie od 9 czerwca).
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: