Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 kwietnia, 2015 Tytuł artykułu

Darmowe kajaki na Marinie Brzeg

Treść artykułu

 

 
 
Zapraszamy do bezpłatnej wypożyczalni kajaków na Marinie Brzeg i rejsów po Odrze. Wzorem poprzednich sezonów, również w tym roku będzie można skorzystać z wypożyczalni, trzeba jedynie zabrać ze sobą dowód osobisty i 50 zł zwrotnej kaucji.
 
Marina ma do dyspozycji 10 kajaków. Prosimy jednak o wcześniejsze umówienie się na wypożyczenie, kontaktując się z nami telefonicznie pod nr 505 11 29 74 lub 501 15 46 06. Można bowiem wcześniej rezerwować kajaki na dany dzień tygodnia.
 
Na miejscu kajakowicze wyposażani są w kapoki ratunkowe. Dla bezpieczeństwa kajaki wypożyczane są osobom pełnoletnim. Zatem przynajmniej jedna osoba chcąca popływać kajakiem musi być pełnoletnia. Do wypożyczenia potrzebny będzie dowód osobisty oraz 50 zł kaucji zwrotnej, która jest zwracana po oddaniu sprzętu.
 
Przystań Turystyczna na rzece Odrze w Brzegu działa przy Placu Drzewnym, w sąsiedztwie mostu przy drodze krajowej nr 39 Brzeg-Namysłów. Marina składa się z dwóch obiektów: przystani dla małych jednostek pływających (kajaki, łodzie motorowe, żaglówki itp.) oraz stanowiska dla statków turystycznych.
 
Kajaki będą wypożyczane do końca sezonu letniego. Wypożyczania nie będzie działać w okresach ewentualnego zagrożenia powodziowego, w czasie, kiedy jest wysoki stan wody i występują alarmy przeciwpowodziowe.
 
Godziny pracy wypożyczalni:
pon. – pt. 7:00 – 18:00
sobota i niedziela 10:00 – 18:00

 

Nie zapomnij udostępnić: