Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 listopada, 2014 Tytuł artykułu

Startują zapisy do Rodzinnej Gry Miejskiej „W poszukiwaniu Świętego Mikołaja” (6 grudnia 2014r.)

Treść artykułu

 
Chcesz rozświetlić cały Brzeg 6 grudnia?
Startują zapisy do RODZINNEJ GRY MIEJSKIEJ „W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”
 
Już za niespełna 2 tygodnie, 6 grudnia br., podczas Świątecznej Iluminacji Brzegu, miasto rozbłyśnie 40 tysiącami kolorowych światełek, które symbolizują jego mieszkańców. Uroczystego rozpalenia po raz pierwszy w historii dokona rodzina – zwycięzcy GRY MIEJSKIEJ
do której zapisy ruszają właśnie dziś.
 
Czym jest RODZINNA GRA MIEJSKA „W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”?
To zabawa dla całej rodziny w świątecznym klimacie. Starsi, młodzi, a przede wszystkim ci najmłodsi poznają Brzeg z jego najcieplejszej strony. Celem gry będzie odnalezienie Świętego Mikołaja i wykonanie zimowych zadań nawiązujących do bożonarodzeniowych tradycji. Oceniana będzie nie tylko sprawność, ale także wiedza na temat nadchodzących świąt.
 
Kto może wziąć udział w zabawie?
Do udziału zaproszone są zespoły składające się od 2 do 5 osób, z których co najmniej jedna jest pełnoletnia.
 
Jak można się zgłosić?
Zasady są bardzo proste! Zgłoszenia przyjmowane są od 24 listopada do 6 grudnia, należy pobrać ze strony http://swiatecznailuminacja.pl/gra.php formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i wysłać na adres: iluminacja@agencjalime.pl
z dopiskiem w tytule: GRA MIEJSKA – ZGŁOSZENIE. Drugim sposobem jest wydrukowanie formularza i przyniesienie go na miejsce startu gry, 6 grudnia do godziny 12.30. Liczba zespołów jest ograniczona. W zabawie weźmie udział 48 pierwszych zespołów.
 
Czy są przewidziane nagrody?
6 grudnia nagród nie może zabraknąć, rozdaje je przecież sam Święty Mikołaj. Na zwycięzców czekają rodzinne bilety do Term Jakuba w Oławie, Parku Ewolucji w Krasiejowie czy Afrykarium we Wrocławiu. Zespół, który dotrze na metę jako pierwszy, otrzymuje dodatkowo tytuł Rozświetlacza Brzegu i możliwość rozpalenia 40 tysięcy światełek na ulicy Długiej! Gra będzie wspaniale spędzonym czasem dla wszystkich uczestników, nie tylko tych, którzy staną na podium. Będzie aktywnie, rodzinnie i bardzo świątecznie.
 
Kto jest organizatorem zabawy?
Pomysłodawcą zabawy jest Mondelez Polska, wiodąca firma branży spożywczej w Polsce
i właściciel m.in. 2 fabryk w Skarbimierzu, we współpracy z Brzeskim Centrum Kultury. Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Brzeg. To już 6. spotkanie organizowane w tym samym składzie, a jego efekty i dobre opinie świadczą, że na stałe wpisało się w kalendarz mieszkańców Brzegu i okolic.
 
Dlaczego Mondelez Polska podejmuje takie działania właśnie w Brzegu?
Mondelez Polska od wielu lat obecna jest w życiu mieszkańców – jest jednym z największych pracodawców regionu, ale chce być obecna także tam, gdzie toczy się codzienne życie brzeżan, gdzie są ich rodziny, gdzie bawią się ich dzieci. Przygotowania świąteczne to wyjątkowy moment w roku – to czas spotkań z najbliższymi, do którego i namawiamy właśnie pod pretekstem corocznego wspólnego rozpalania magicznych światełek iluminacji. To w Mondelez Polska, w tak bliskim sąsiedztwie Brzegu powstają produkty, które każdego dnia zapewniają słodkie chwile radości milionom ludzi na świecie, a przy tym nieodłącznie kojarzą się z Bożym Narodzeniem.
 
Na co jeszcze mogą liczyć mieszkańcy Brzegu 6 grudnia?
Na mieszkańców czeka wiele atrakcji oraz konkursów dla najmłodszych, a także tradycyjnych degustacji. Będzie aktywnie, bardzo rodzinnie i jak zawsze….niezwykle słodko! Będzie wspólne bieganie, tańczenie
i zabawa się w bożonarodzeniowym klimacie. W programie świąteczne kino plenerowe, a także zimowa ZUMBA® w wykonaniu całego miasta. Do Brzegu dotrze również motocyklowa ekipa Mikołajów
z Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej! Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście uroczyste rozpalenie 40 tys. światełek na ulicy Długiej, symbolizujących 40 tys. mieszkańców Brzegu.
Zapraszamy do wspólnej zabawy 6 grudnia br. na Placu Polonii Amerykańskiej w Brzegu, a już dziś namawiamy, by spróbować swoich sił w niecodziennym wydarzeniu, jakim będzie RODZINNA GRA MIEJSKA „W poszukiwaniu Świętego Mikołaja” – zapisy właśnie ruszyły!
Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie www.swiatecznailuminacja.pl
 

Nie zapomnij udostępnić: