Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 czerwca, 2013 Tytuł artykułu

Moc kultury i sztuki, czyli "3 Art Fetival w Brzegu"

Treść artykułu

 

 

 
W ostatni weekend czerwca Fundacja Rozwój zaprasza na III edycję 3 Art Festival.
Plan imprez:
29 czerwca 2013 sobota Plac Polonii Amerykańskiej
  • godzina 10:30 Konkurs Oczyma Graffiti i Bookcrossing w Brzegu
  • godzina 20:30 Przegląd stand up „Luźne Gatki”
30 czerwca 2013 niedziela Zamek Piastów Śląskich
  • godzina 16:00 Marsz Wolnej Sztuki
Podczas sobotniego konkursu Oczyma Graffiti, którego tematem przewodnim są bohaterowie literaccy, a prace zostaną zrealizowane na autobusach miejskich, każdy będzie mógł włączyć się w akcję „Bookcrossing w Brzegu”. Przynosząc własne książki, można wymienić je na inne lub odkupić za symboliczną złotówkę. Partnerem akcji jest Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu.
29 czerwca 2013 wykonawcy kabaretowi, satyrycy rozbawią do łez zgromadzoną publiczność w ramach przeglądu stand up pt. „Luźne Gatki na Zamku”. Start ok. godziny 20:30 na dziedzińcu Zamku Piastów Śląskich. Artyści występują max. 20 minut, prezentując swoje umiejętności i walcząc o nagrodę główną w wysokości 1 000 zł.
Niedzielę, 30 czerwca 2013 uhonoruje Marsz Wolnej Sztuki. Artyści z całej Polski przejdą w kolorowej paradzie ulicami Brzegu i pokażą na co ich stać. Ludzie tańca, teatru, muzyki, malarstwa, fotografii, kina, ognia i innych kochających sztukę zapraszamy do włączenia się w Marsz.
3 Art Festival 29-30 czerwca 2013 roku to wydarzenie podczas którego wszyscy ludzie kochający muzykę, teatr, literaturę, taniec i inne dziedziny sztuki mogą się spotkać oraz wspólnie bawić, już po raz trzeci! Wstęp wolny.
——
Aleksandra Chmiel

 

Nie zapomnij udostępnić: