Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 maja, 2013 Tytuł artykułu

Dzień Dziecka w Brzegu. Zapraszamy na Marinę nad Odrą i na Plac Polonii Amerykańskiej

Treść artykułu

 
Tegoroczny Dzień Dziecka będzie niezapomnianym przeżyciem dla naszych najmłodszych. Dwudniowe imprezy rozpoczynają się już w piątek, 31 maja, na Placu Polonii Amerykańskiej. Natomiast 1 czerwca bawimy się wspólnie na przystani turystycznej na Odrze.
 
Imprezy dla dzieci ruszają już w piątek (31 maja) na Placu Polonii Amerykańskiej przed Brzeskim Centrum Kultury. Tam od godz. 15.00 przygotowano gry i zabawy artystyczne w postaci specjalnych straganików: plastycznego, tanecznego, teatralnego oraz językowego. Maluchy będą miały okazję pobawić się pod okiem instruktorów i artystów z Brzeskiego Centrum Kultury.
 
Marina Brzeg to baza tegorocznych imprez z okazji Dnia Dziecka. Na sąsiadującym z przystanią Placu Drzewnym zostanie ustawiona scena, na której dla najmłodszych będą występować różni artyści. Wstęp na festyn (1 czerwca) jest bezpłatny. Początek imprez to godz. 12.00.
 
– Koncerty, zabawy oraz gry dla dzieci to tylko część atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych – informuje Oskar Michalak, instruktor z Brzeskiego Centrum Kultury, współorganizatora Dnia Dziecka w Brzegu. – Wśród innych atrakcji znajdą się również prezentacje służb mundurowych. Chcemy również zaprosić dzieci do udziału w konkursach wokalnych i tanecznych. Z pewnością zapowiada się fajna zabawa. Tym bardziej, że na Dzień Dziecka prognozują wspaniałą słoneczną pogodę. Zatem połączenie: Marina Brzeg plus dobra zabawa i świetna pogoda-gwarantuje udany Dzień Dziecka, na który oczywiście zapraszamy nie tylko nasze brzeskie dzieci, ale wszystkie, jakie będą miały ochotę spędzić czas na wspaniałym festynie rodzinno-rekreacyjnym w Brzegu.
 
Podczas Dnia Dziecka każdy będzie mógł zobaczyć, jak na co dzień pracują żołnierze, policjanci czy strażacy. Pracownicy tych służb przygotowali specjalne prezentacje dla najmłodszych, także z pokazami sprzętu. Ze specjalnymi programami rozrywkowymi dla dzieci wystąpią natomiast artyści z placówek kulturalno-oświatowych. Nie zabraknie również prezentacji znanej już Fundacji Rozwój. Będą to animacje kulturalne dla najmłodszych.
 
W sąsiedztwie Mariny zostanie ustawiony plac zabaw dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne. Niespodzianką dla najmłodszych ma być poczęstunek wojskową grochówką dla każdego dziecka.
 
Podczas Dnia Dziecka będzie możliwość popłynięcia stateczkiem wycieczkowym na krótki rejs po Odrze. Natomiast o godz. 18.30 wszystkie maluchy zapraszamy na specjalną niespodziankę, czyli seans kinowy do Brzeskiego Centrum Kultury. Wstęp na projekcję filmu jest bezpłatny.
 
 
 

Nie zapomnij udostępnić: