Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 czerwca, 2011 Tytuł artykułu

„Primus Inter Pares” – Pierwszy pośród równych sobie

Treść artykułu

W dniu 20 czerwca br. w Sali Stropowej Ratusza Miejskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom brzeskich szkół podstawowych i gimnazjów w konkursie „Primus Inter Pares”. Nagrodzeni zostali uczniowie mogący poszczycić się sukcesami w dziedzinie nauki, sportu oraz sztuki, a także nauczyciele przygotowujący sowich podopiecznych do udziału w konkursach, turniejach i zawodach sportowych. Nagrody w postaci statuetek oraz medali, a także listy gratulacyjne wręczali zwycięskim uczniom i nauczycielom Burmistrz Miasta Brzegu Wojciech Huczyński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Grochowski. Gratulacje od obu Panów otrzymali także rodzice, dziadkowie i opiekunowie uzdolnionych uczniów. Część artystyczna uroczystości została opracowana i przygotowana przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu.

Nagrodzeni w kategorii „Primus Inter Pares” zostali:

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1:
Aleksandra Popik oraz nauczyciele przygotowujący:
pani Ewa Królak – Kulawinek oraz pani Halina Ingot

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5:

Damian Jazienicki oraz nauczyciel przygotowujący: pani Zofia Tysier

Publiczne Gimnazjum nr 1:
Anna Birecka oraz Igor Wodiany a także nauczyciel przygotowujący: pani Marzena Sławska

Publiczne Gimnazjum nr 3:
1. Patryk Kabała
2. Magdalena Zawadzka
3. Marta Borkowska
4. Arkadiusz Kamiński

oraz nauczyciele przygotowujący:

1. pani Marzena Kuleba
2. pani Barbara Laszuk
3. pan Kordian Zamojski

Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi:
Kaja Obierzyńska oraz nauczyciel przygotowujący: pani Dorota Wyrzykowska

Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi:
Patryk Smoliński oraz nauczyciel przygotowujący: pan Piotr Dereń

Nagrodzeni w kategorii „Primus” zostali:

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1:
1. Arkadiusz Stopka
2. Patryk Sanecki
3. Krzysztof Stokowski
4. Adam Krocz
5. Mateusz Znojek
6. Mariusz Andraszak
7. Mateusz Majka
8. Daniel Zawadzki
9. Krzysztof Kołodziejczyk
10. Jonatan Szumlakowski
11. Konrad Aniśkiewicz
12. Walentyn Łużniak
13. Krzysztof Szczucki
14. Kornela Wilk

Nauczyciel przygotowujący uczniów – Pan Mirosław Kołodziejczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3:
1.Natalia Kucharska
2. Marta Wdowiuk
3. Alicja Gruszecka
4. Sylwia Twardowska
5. Emilia Staniek
6. Aleksandra Pudysiak
7. Paula Krawczyk
8. Natalia Bucyk
9. Ewelina Hargot
10. Aleksandra Zawadzka
11. Dagmara Jakubowska
12. Klaudia Suchecka
13. Aleksandra Coś
14. Joanna Multan
15. Kinga Natali
16. Paula Wandrichowska
17. Milena Oliwa
18. Małgorzata Studnicka
19. Klaudia Mirzejewska
20. Sara Janiec
21. Wiktoria Janiec
22. Patrycja Kaliszuk

Nauczycielki przygotowujące uczniów: pani Danuta Pilch oraz pani Danuta Kostwicka

Publiczne Gimnazjum Nr 1:
1. Samanta Strąk
2. Patrycja Obodzińska
3. Ewelina Raczkowska
4. Emilia Kretus
5. Weronika Derkacz
6. Ewa Ostrycharz
7. Katarzyna Rosińska

Nauczyciele przygotowujący uczniów:
1. pani Anna Golda
2. pan Mariusz Andruchowicz
3. pani Jadwiga Piotrowicz

Publiczne Gimnazjum nr 3:
1. Igor Wolf
2. Piotr Łopusiewicz
3. Tomasz Machaj
4. Przemysław Wawryk
5. Michał Grochowski
6. Adam Jabłoński
7. Wojciech Czwartos
8. Wojciech Krawców
9. Piotr Pączek
10. Grzegorz Sawicki
11. Monika Gruszka
12. Natalia Bajor
13. Patryk Bajor
14. Małgorzata Chamota
15. Kamila Mizera
16. Joanna Oleszczuk
17. Marek Wawrzyniak

Nauczyciele przygotowujący uczniów:
1. pani Elżbieta Kużdżał
2. pani Natalia Sosnowska
3. pan Bartosz Kowalski
4. pan Adam Tomków
5. pani Małgorzata Michalak
6. pan Paweł Ciszewski
7. pani Wioleta Maryanowska
8. pani Agnieszka Konstanciuk
9. pan Sylwester Frańczuk

Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi:
1. Sabina Wcisło
2. Joanna Gadzińska
3. Kornel Urban
4. Jędrzej Miarecki
5. Patryk Pastuszczak
6. Łukasz Sychla
7. Karolina Pastuszczak
8. Pamela Chojnacka
9. Adrianna Klugiewicz
10. Karolina Klugiewicz
11. Agata Siciak
12. Karolina Szecówka
13. Aleksandra Walasek
14. Katarzyna Piotrowska
Nauczyciele przygotowujący uczniów:
1. pani Anna Krokosz
2. pani Marta Grzesiak
3. pani Maria Rezmer
4. pan Zbigniew Piątkowski
5. pan Robert Nowakowski
6. pani Barbara Przybysz

Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi:
1. Wojciech Selak
2. Magdalena Lewoniec
3. Monika Łukasik
4. Aleksander Kowalski
5. Marcel Bebel
6. Maciej Wojciechowski
7. Michał Mentel
8. Maksymilian Przystajko
9. Adrianna Bochen
10. Patrycja Wątroba
11. Magdalena Tenyszyn
12. Aleksandra Luby
13. Karolina Chruszczewska
14. Agnieszka Lechwar
15. Katarzyna Surel
16. Kinga Majewska
17. Krzysztof Suchoń
18. Katarzyna Kucharska
19. Paula Kasprzak
20. Michał Wietrzyński

Nauczyciele przygotowujący uczniów:
1. pani Katarzyna Głuska
2. pani Katarzyna Wolak
3. pan Ryszard Milewski
4. pani Krystyna Wierzbicka
5. pani Barbara Pyrek
 

Nie zapomnij udostępnić: