Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 czerwca, 2011 Tytuł artykułu

Nowy plac zabaw

Treść artykułu

W dniu 3 czerwca 2011 roku został oddany do użytku nowy gminny plac zabaw przy ulicy Konopnickiej. Obiekt wyposażony jest w huśtawki, sprężynowce, zestaw zabawowy MROWISKO, zjazd linowy o dł. 30 m, stół do tenisa, karuzelę oraz ławeczki. Producentem urządzeń zabawowych zamontowanych na terenie placu jest firma Inter–FLORA z Wrocławia. Ogólny koszt inwestycji wyniósł 56.000,00 zł.

Zarządcą terenu placu zabaw przy ulicy Konopnickiej jest Zarząd Nieruchomości Miejskich, mający siedzibę przy ulicy B. Chrobrego 32 w Brzegu.
Plac zabaw przy ulicy Konopnickiej jest ósmym, nowopowstałym w przeciągu ostatnich czterech lat obiektem na terenach będących własnością Gminy.

Projekty inwestycyjne związane z budową nowych placów zabaw prowadzone są przez Biuro Urbanistyki i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i po zakończeniu inwestycji przekazywane zarządcy terenu. Nowe place zabaw powstały przy ulicy: Piwowarskiej, Pierwszej Brygady, Popiełuszki, Oławskiej, Krzyszowica, kąpielisku przy ulicy Korfantego, ulicy Szkolnej i ulicy Konopnickiej. Łącznie na realizację zadań związanych z budową nowych placów zabaw od roku 2008 Gmina wydała 380.000,00 zł.
 

Nie zapomnij udostępnić: