Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 kwietnia, 2011 Tytuł artykułu

Zaproszenie

Treść artykułu

Burmistrz Miasta Brzegu serdecznie zaprasza

na prezentację na temat możliwości korzystania ze środków MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WYSZEHRADZKIEGO

z siedzibą w Bratysławie – międzynarodowej instytucji grantowej, utworzonej w roku 2000 przez rządy Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Celem Funduszu jest finansowe wspieranie projektów z dziedziny kultury, nauki, edukacji, wymiany młodzieży, współpracy transgranicznej i promocji turystyki z udziałem podmiotów ze wspomnianych krajów Grupy Wyszehradzkiej.

W trakcie prezentacji zostanie omówiona geneza i zadania Funduszu, jego budżecie, typach grantów, możliwościach i warunkach ich uzyskania, programach stypendialnych oraz o podstawowych kwestiach związanych z realizacją i rozliczaniem grantów.

Prezentacja jest skierowana do samorządów i podległych im instytucji, organizacji pozarządowych, regionalnych stowarzyszeń kulturalnych i naukowych, klubów, szkół wszystkich typów i poziomów, studentów, naukowców i artystów oraz przedstawicieli mediów.

Prezentacja odbędzie się we wtorek, 19 kwietnia 2011 roku w Brzegu, Ratusz (mała sala stropowa) o godzinie 11:00.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności na prezentacji do piątku – 15.kwietnia 2011r. telefonicznie (nr telefonu 77 416 98 01) lub elektronicznie na adres mailowy: promocja@brzeg.pl.

 

Nie zapomnij udostępnić: