Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 lutego, 2008 Tytuł artykułu

Zaproszenie na koncert

Treść artykułu

W sobotę 1 marca 2008 r. o godz. 16.30 w brzeskim Ratuszu odbędzie się koncert piosenek i listów J.Brela pt. "BREL RAZ JESZCZE" w wykonaniu Janusza Zbiegiela, reżyseria: Krystyna Janda.
Spektakl: "Brel raz jeszcze" to monodram śpiewany, sztandarowa pozycja "Krakowskiego Teatru Piosenki Francuskiej". Spektakl, śpiewany w języku francuskim, wsparty jest listami Brela do jego żony i cieszy się zasłużoną popularnością u widzów, oraz znakomitymi recenzjami, zarówno w prasie polskiej jak i zagranicznej.
Koncert organizowany jest przez Theatre Les Artistes w Paryżu, Teatr Piosenki Francuskiej w Krakowie, Biuro Promocji U.E. oraz Urząd Miasta w Brzegu z okazji przypadającej w tym roku 30-tej rocznicy śmierci kompozytora. Janusz Zbiegiel, związany z teatrami we Francji, Belgii, z "Internationales Theater" we Frankfurcie, oraz z krakowskim Teatrem Piosenki Francuskiej, jest laureatem Głównej Nagrody Festiwalu Aktorskiego w teatrze "Rampa" w Warszawie, oraz Grand Prix Du Festival Internationale De La Chanson Francaise De Colombe 2004-Francja.
Wstęp bezpłatny
Serdecznie zapraszamy

Nie zapomnij udostępnić: