Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 września, 2023 Tytuł artykułu

Jesienna milonga w brzeskim ratuszu

Treść artykułu

Miłośnicy Tanga znowu zjechali się do Brzegu, by w zabytkowych murach ratusza miejskiego rozwijać swoje hobby.  Impreza rozpoczyna się dziś, 15 września i potrwa  do niedzieli 17 września br. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak witając zgromadzonych gości, uroczyście otworzył to wydarzenie. 

– Cieszę się widząc ponownie brzeski ratusz wypełniony ludźmi z pasją. Tango ma w sobie coś magicznego czego nie ma żaden inny taniec. To wspaniale, że impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej osób i z coraz odleglejszych zakątków świata. Życzę wszystkim udanego wieczoru i mnóstwa pozytywnych wrażeń, jednocześnie zapraszając do skorzystania z atrakcji jakie dostępne są w naszym mieście – powiedział Jerzy Wrębiak Burmistrz Brzegu.

Uczestnicy milongi przed rozpoczęciem tanecznej uczty, zwiedzili zabytkowe sale brzeskiego ratusza.

Organizatorami wydarzenia Encuentro Milonguero Una Vez en Brzeg 2023  są: Ewa Maria Sikorska, Andrzej Sikorski i Anna Maria Chojnacka – Komorowska z fundacji „Tango-Si” oraz Renata Lewicka i Zbigniew Lewicki, Zuzanna Lisoń i Tomasz Lisoń, a także wolontariusze Dominika Chojnacka oraz Filip Wierciński.

 

Nie zapomnij udostępnić: