Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 stycznia, 2023 Tytuł artykułu

Noworoczne spotkanie w piłkarskim gronie

Treść artykułu

Podsumowanie minionego roku, rozmowy o planach i celach na 2023 rok, życzenia, a także odznaczenia dla działaczy sportowych i certyfikaty dla szkółek piłkarskich. Zarząd Opolskiego Związku Piłki Nożnej spotkał się dziś, 9 stycznia 2023 roku, z przedstawicielami klubów piłkarskich działających na terenie naszego regionu.

Zebrani w Restauracji Mario w Brzegu goście uroczystości, wśród których obecny był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, przywoływali wspomnienia o najważniejszych futbolowych imprezach, organizowanych w 2022 roku na terenie powiatu brzeskiego. Spotkanie noworoczne środowiska piłkarskiego zrzeszonego w OZPN było również okazją do przedstawienia założeń i planów każdego z klubów na nowy rok.

Gości przywitał Prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Garbowski, po czym głos zabrał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który zapewnił, że Gmina Brzeg wciąż będzie zaangażowana w działania na rzecz rozwoju piłki nożnej. Dzięki świetnemu zapleczu, w postaci Stadionu Miejskiego, jest także chętna do organizacji meczów, turniejów czy spotkań towarzyskich. Burmistrz złożył również noworoczne życzenia całemu środowisku piłkarskiemu – zdrowia, braku kontuzji i realizacji wyznaczanych sobie celów, a także wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

W spotkaniu wzięli również udział Burmistrz Grodkowa Marek Antoniewicz, Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego Dariusz Struski, starosta brzeski Jacek Monkiewicz, Waldemar Antkowiak – Wiceprezes OZPN oraz członkowie zarządu OZPN – Dariusz Gajewski i Piotr Głowacki.

 

 

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: