Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 czerwca, 2022 Tytuł artykułu

Za nami IV Regaty Smoczych Łodzi

Treść artykułu

Dziś, 25.06.2022 roku na terenie brzeskiej Mariny odbyła się IV edycja Regat Smoczych Łodzi. Patronem imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu był Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Od godziny 10:00 licznie zgromadzeni widzowie oglądali główną atrakcję, a więc wyścigi 9-osobowych osad, w których rywalizowało łącznie 13 zespołów. Zwycięzcą IV Regat Smoczych Łodzi w kategorii mikst okazała drużyna Wojska, która w finale pokonała ekipę Urzędu Miasta Brzeg, reprezentowaną m.in. przez wiceburmistrza Bartłomieja Kostrzewę. W kategorii open triumfował zespół Amatorka ZK.

Na gości czekało również wiele innych atrakcji, w tym wydarzenia związane z programem „Nad wodą myślę trzeźwo”, obejmującym działania z zakresu profilaktyki, terapii uzależnień i kampanii edukacyjnej promującej zdrowy tryb życia, realizowanym w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Brzeg. Przeprowadzony został pokaz ratownictwa wodnego i lądowego oraz pokaz skuterów wodnych, uczestnicy mogli również podziwiać wystawę aut zabytkowych. Nie zabrakło rozrywki dla najmłodszych – dzieci miały możliwość zabawy na dmuchańcach, malowania twarzy czy odwiedzenia wioski indiańskiej zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzegu.

Impreza potrwała do godziny 16:00, ale to jeszcze nie koniec atrakcji dzisiejszego dnia. Wieczorem, o godzinie 21:30 zapraszamy ponownie na przystań, gdzie zainaugurowane zostanie Kino Plenerowe 2022. Film zatytułowany „Bodyguard i żona zawodowca” będzie można obejrzeć bezpłatnie!

Nie zapomnij udostępnić: