Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 czerwca, 2022 Tytuł artykułu

IV REGATY SMOCZYCH ŁODZI I INAUGURACJA KINA PLENEROWEGO 2022

Treść artykułu
W sobotę 25 czerwca Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich brzeżan na Marinę, gdzie po dwuletniej przerwie kilkanaście załóg znowu będzie się ścigać na Odrze. Start IV Regat Smoczych Łodzi o godz. 10.00.

Wyścigi 9-osobowych osad będą największą, ale nie jedyną atrakcją soboty na miejskiej przystani przy Placu Drzewnym. Równolegle będzie można również skorzystać z niespodzianek przygotowanych z okazji Dnia Ratownika przez grupę Ratownicy Brzeg. Nad Odrą zagoszczą m.in. skutery wodne, będą oczywiście nieodłączne dmuchańce dla dzieci, a także pokaz aut zabytkowych.

Brzeżanie będą mogli również wziąć udział w wydarzeniach związanych z programem „Nad wodą myślę trzeźwo”, obejmującym działania z zakresu profilaktyki, terapii uzależnień i kampanii edukacyjnej promującej zdrowy tryb życia, realizowanym w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Brzeg.

Całe wydarzenie potrwa do godziny 16.00, ale na tym nie koniec. Wieczorem, o 21.00, warto znowu przyjść na przystań – tym razem zaprasza Brzeskie Centrum Kultury, które zainauguruje Kino Plenerowe 2022. Film zatytułowany „Bodyguard i żona zawodowca” będzie można obejrzeć bezpłatnie.

Nie zapomnij udostępnić: