Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 grudnia, 2021 Tytuł artykułu

Inwestycja z perspektywą – głosuj na brzeski ratusz!

Treść artykułu

Trwa głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.
(Link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps).

Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku. Wybierać można spośród 160 projektów unijnych, w tym na projekt pn. Rewaloryzacja zabytkowego budynku Ratusza w Brzegu (https://europapnews.pap.pl/node/19659). Zachęcamy do oddania głosu na naszą renesansową perłę!

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.
Nagrodzone zostaną również te inwestycje, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów. Trzem projektom, których podstronę z opisem na www.europapnews.pap.pl odwiedzi największa liczba internatów (unikalnych użytkowników), poświęcone zostaną artykuły na stronach PAP.

Zgodnie z działem IV regulaminu, konkurs skierowany jest do internautów i to oni mogą oddawać głosy. Dlatego zakazana jest wszelka automatyzacja procesu głosowania i używanie do tego celu botów.

Nie zapomnij udostępnić: