Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 listopada, 2021 Tytuł artykułu

Związek Miast Polskich – spotkanie on-line

Treść artykułu

24 listopada 2021 r. odbyło się piąte spotkanie miast członkowskich Związku Miast Polskich, podczas którego podsumowano najważniejsze działania w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. W spotkaniu on-line uczestniczył Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, gdyż Gmina Brzeg należy do ZMP.

Podczas spotkania omówiono także bieżące, istotne z punktu widzenia miast członkowskich, działania dotyczące legislacji oraz rozmawiano na temat finansów miast. Jednym z gości spotkania był prezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów, który przedstawił możliwości wsparcia mieszkańców w zakresie rehabilitacji pocovidowej.

Na spotkanie zaproszeni zostali też przedstawiciele Instytutu Badania Internetu i Mediów Społecznościowych (IBIMS), którzy prowadzą unikalne w skali kraju badania dotyczące skutecznego dotarcia z komunikacją do odbiorców w kanałach social media i Internecie oraz analizy sentymentu i emocji związanych ze społecznymi oczekiwaniami. Sprawdzono, w jaki sposób odpowiednio zinterpretowane dane z sieci mogą wpływać na podejmowanie kluczowych i bezpiecznych decyzji w samorządzie.

Nie zapomnij udostępnić: