Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 października, 2021 Tytuł artykułu

Informacja dla rodziców dot. sytuacji w oddziale PSP nr 3 przy ul. Kamiennej 2

Treść artykułu

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Kochanowskiego w Brzegu informuje, że od dnia 26 października 2021 r. do 29 października 2021 r., zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla jednego z oddziałów klas drugich naszej szkoły, z powodu skierowania uczniów tego oddziału oraz jednego nauczyciela na kwarantannę. Zajęcia dla tego oddziału odbywać się będą w formie nauczania zdalnego. Wszystkie informacje przekazywane będą  rodzicom  poprzez e-dziennik.

Wszystkie pozostałe klasy nadal uczą się w trybie stacjonarnym.  Kwarantanna, którą objęto jednego nauczyciela pierwszego etapu, nie ma wpływu na toczący się proces edukacyjny w pozostałych oddziałach. W szkole każdego dnia dokonywana jest dezynfekcja wszystkich pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.

Wszystkich rodziców prosimy o  rozmowy z dziećmi na temat konieczności stosowania środków ochrony osobistej – maseczek, częstego mycia rąk, korzystania z płynów do ich dezynfekcji.
Pragniemy zapewnić, że szkoła jest przygotowana do trudnych wyzwań, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem i Organem Prowadzącym służyć mają dobrze pojętej prewencji Covid – 19.

Nie zapomnij udostępnić: