Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 września, 2021 Tytuł artykułu

Finał konkursu „Brzeg się szczepi”

Treść artykułu

28 września 2021 r. w Galerii Brzeskiego Centrum Kultury odbył się finał akcji proszczepiennej #Brzegsieszczepi. Konkurs był zorganizowany dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Warunkiem przystąpienia do konkursu było potwierdzenie zaszczepienia się przeciw Covid- 19 oraz wypełnienie formularza konkursowego z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego warto się szczepić?”. Laureaci zostali wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzili: Przemysław Ślęzak (nauczyciel j. polskiego w PSP w Lewinie Brzeskim), Beata Staszczyk (specjalistka ds. edukacji plastycznej) i Marek Kudra (dyrektor MDK w Oleśnie), a najciekawsze odpowiedzi zostały wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak pralka, zmywarka, lodówka czy rower miejski. Wśród pozostałych uczestników konkursu zostały rozdane drobne upominki.

Akcja „Brzegsieszczepi” została sfinansowana ze środków finansowych przekazanych dla Gminy Brzeg przez Wojewodę Opolskiego, na podstawie decyzji nr 1/967.183.5/2021 z dnia 11 czerwca 2021 r., której celem było podjęcie działań promocyjnych w tym organizacyjnych i technicznych, mających na celu zwiększenie liczby mieszkańców poddających się szczepieniu przeciw COVID-19.

Wydarzenie urozmaicił wyjątkowy występ, w wykonaniu artysty z naszego miasta Damiana Lisa- finalisty programu „Szansa Na Sukces”.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie.

Nie zapomnij udostępnić: