Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 sierpnia, 2021 Tytuł artykułu

Kajaki na Marinie i Korfantego

Treść artykułu

Ostatni weekend wakacji będzie okazją do rekreacji i rywalizacji na kajakach. W sobotę, 28 sierpnia br., Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza na przystań na Odrze, gdzie o godz. 14.00 rozpocznie się Kajakowy Slalom na Marinie Brzeg.
Udział w zawodach może wziąć każdy chętny (osoby niepełnoletnie pod opieką dorosłych) – wystarczy wysłać zgłoszenie do MOSiR-u na adres: mosir.sport@brzeg.pl.
Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie: jedynek żeńskich, jedynek męskich i dwójek mieszanych, a trasa będzie prowadziła po Odrze wzdłuż przystani pomiędzy ustawionymi w rzece bojami. Nad bezpieczeństwem startujących będzie oczywiście czuwał brzeski WOPR.
Udział w imprezie jest bezpłatny, a oprócz dobrej zabawy na najlepszych czekają statuetki i nagrody.

To jednak nie koniec atrakcji. W niedzielę po raz trzeci w tym sezonie MOSiR zaprasza na ośrodek przy ul. Korfantego, gdzie od godz. 11 do 15 będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków i popływania po tamtejszym akwenie. Przy tej okazji przypominamy, że bezpłatna wypożyczalnia kajaków funkcjonuje również na przystani na Odrze – codziennie w godz. 11.00-19.00.

Więcej informacji na stronie mosir.brzeg.pl oraz pod numerem telefonu 513 791 044.

Nie zapomnij udostępnić: