Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 lipca, 2021 Tytuł artykułu

Wizyta Burmistrza w Przedszkolu Publicznym nr 10 i Żłobku Miejskim ,,Tęczowy Świat”

Treść artykułu

Trwają roboty budowalne pomieszczeń na parterze budynku Żłobka Miejskiego oraz kompleksowy remont kuchni w Przedszkolu Publicznym nr 10. W środę, 07.07. 2021 r., pracom remontowym przyglądał się Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

W ramach zadania: „Przebudowa pomieszczeń w budynku Żłobka Miejskiego „Tęczowy Świat” zmodernizowana zostanie istniejąca jadalnia i szatnia, wydzielona zostanie sala zabaw, rozbudowany będzie wiatrołap z przeznaczeniem na przedsionek z miejscami dla wózków, wykonana zostanie także wewnętrzna instalacja hydrantowa, instalacja systemu oddymiania i napowietrzania klatki schodowej KL1. Dostarczone i zamontowane będzie również wyposażenia placu zabaw, szatni i bawialni.

Zadanie jest współfinansowane z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH +” 2021 w wysokości 114.928,00 zł oraz z dotacji celowej przekazanej przez Aglomerację Wrocławską: 200.000,00 zł. Koszt robót budowlanych to 577.744,64 zł. Planowany termin realizacji – 25.08.2021 r.

Z kolei w Przedszkolu Publicznym nr 10 przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w kuchni właściwej zlokalizowanej na I piętrze i w pomieszczeniach zaplecza kuchni zlokalizowanych na parterze budynku przedszkola przy ul. Makarskiego 5.
Program użytkowy kuchni i zaplecza nie ulegnie znacznej zmianie. Obydwie zmywalnie zamknięto ścianką z drzwiami, oddzielając ją tym samym od pomieszczenia wydawania posiłków. Pomieszczenia dla personelu (szatnia, toaleta, wc) dostosowano do wymogów zgodnych z przepisami. Pozostałe istniejące pomieszczenia w obrębie opracowania projektu, zachowano bez zmian. Pomieszczenia kuchni i zaplecza będą wyposażone w nowy sprzęt technologiczny.

Wykonawcą robót budowlanych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „DOMUS” Kazimierz Sewioło z siedzibą w Grodkowie. Koszt realizacji zadania wynosi 595.920,01 zł, przewidywany termin zakończenia robót to 21 sierpnia 2021r.

 

Nie zapomnij udostępnić: