Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 lipca, 2021 Tytuł artykułu

14. Tango Festival Alegria en Brzeg zawitał do ratusza

Treść artykułu

Piątkowa gala 14. Tango Festival Alegria en Brzeg zawitała do miejskiego ratusza! Przy obłędnych rytmach, granych przez Ariel Ramirez Tango Orchestra, na parkiecie Wielkiej Sali Stropowej tańczyło ok. 250 uczestników z całego świata. Zebranych gości przywitał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, wyrażając ogromną radość z ich obecności w Brzegu i słowa uznania dla ich niezwykłej pasji, którą jak podkreślał ogląda się fantastycznie. Burmistrz złożył także na ręce organizatorów z Fundacji „Tango-Si”: Ewy Marii Sikorskiej, Anny Marii Komorowskiej oraz Andrzeja Sikorskiego ogromne gratulacje i upominki miejskie, dziękując za promowanie naszego miasta.

Przed nami kolejny festiwalowy dzień. W sobotę, o godzinie 21:00 tancerze zagoszczą na dziedziniec Zamku Piastów Śląskich, gdzie odbędzie się m.in. o godzinie 22:00 koncert La San Luis Tango i Magdalena Lechowska oraz pokaz w wykonaniu Beaty Mai Gellert i Łukasza Wiśniewskiego.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Brzegu, aby choć oglądając tańczących wczuć się w atmosferę tanecznego brzeskiego święta!

 

Nie zapomnij udostępnić: