Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 lipca, 2021 Tytuł artykułu

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej!

Treść artykułu

Rozpoczął się okres wakacyjny, więc warto skorzystać z atrakcyjnej oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu! W jej nowoczesnych wnętrzach znajdziemy m.in. Mediatekę, w której znajduje się ponad 1000 tytułów książek na płytach CD i ponad 80 gier planszowych oraz czytelnia prasy. Zbiory są stale uzupełniane o ukazujące się na rynku nowości. W wypożyczalni znajdziemy także pięć stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu i przeznaczonych dla użytkowników biblioteki. Korzystanie z dostępu do Internetu jest bezpłatne. Księgozbiór Wypożyczalni obejmuje literaturę popularnonaukową w języku polskim z różnych dziedzin wiedzy, w tym z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania, finansów, historii, psychologii i socjologii oraz literaturę piękną dla dorosłych i młodzieży. O zbiorach biblioteki informuje elektroniczny katalog, dostępny pod linkiem: http://www.brzeg-mbp.sowwwa.pl/

Warto również śledzić na bieżąco stronę internetową Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu: https://biblioteka.brzeg.pl/ , aby nie opuścić żadnego ciekawego wydarzenia, które pojawi się w ofercie. Do takich należy m.in. organizowany ostatnio Wakacyjny Kiermasz Książek, gdzie można było zakupić niezwykle ciekawe pozycje za jedyne 5 zł!

A kiedy będziecie poza Brzegiem, na urlopach, warto zainteresować się akcją „Książkowojaże”, w ramach której zachęcamy do nadsyłania do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu kupioną, bądź zrobioną samodzielnie pocztówkę z wakacji. Wysłane przez Państwa widokówki zasilą wakacyjną wystawę w Bibliotece Centralnej, a także znajdą się na profilach społecznościowych MBP.

Zachęcamy więc do odwiedzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu – z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!

 

Nie zapomnij udostępnić: