Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 czerwca, 2021 Tytuł artykułu

Brzeżanie powitali lato na Marinie

Treść artykułu

W niedzielę, 27 czerwca br. mieszkańcy Brzegu powitali wspólnie na Marinie lato! Nie brakowało przy tym doskonałej zabawy i masy atrakcji dla całych rodzin. Rozrywkę zapewniły m.in, koncerty lokalnych artystów, rejsy statkiem, spływy kajakowe, a dla najmłodszych animacje z Seledynkiem, dmuchańce oraz przejażdżki na kucykach. Natomiast, aby nie opaść z sił mieszkańcy mogli się posilić w jednym z foodtrucków ze zlotu, który przybył do naszego miasta.

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak życzył wszystkim mieszkańcom udanego okresu wakacyjnego i dziękował za tak liczne, wspólne witanie lata na brzeskiej Marinie. Następnie, wraz z częścią z nich, wyruszył na rejs Odrą, korzystając z jej uroków i podziwiając piękne krajobrazy, otaczające nasze miasto.

 

Nie zapomnij udostępnić: