Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 czerwca, 2021 Tytuł artykułu

Działo się podczas Eko Festiwalu na brzeskiej Marinie!

Treść artykułu

Eko Festiwal ściągnął, w sobotę, 26 czerwca br., na brzeską Marinę całą rzeszę brzeskich mieszkańców, na których czekała moc atrakcji! Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, nie kryjąc radości z tego, że w końcu może spotkać się z mieszkańcami w większym gronie i to przy okazji tak wyjątkowego wydarzenia miejskiego. Burmistrz poinformował także o podarowaniu przez Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska na rzecz naszej gminy trzech nowych, profesjonalnie wyposażonych kajaków, które podczas otwarcia oficjalnie przekazał pracownikom brzeskiej Mariny.

W programie Eko Festiwalu znalazły się m.in. koncerty lokalnych zespołów i wykonawców, a także zlot foodtrucków – wraz ze strefą relaksu i stoiskami eko oraz dmuchańce dla najmłodszych. Mieszkańcy mogli również brać udział w konkursach ekologicznych, warsztatach, czy spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, dzięki pomocy rachmistrzów.

Na tym jednak nie koniec atrakcji na brzeskiej Marinie, ponieważ już dzisiaj, tj. w niedzielę, 27 czerwca odbędzie się Rozpoczęcie Lata na Marinie. Start o godzinie 14:00. W programie koncerty lokalnych grup i artystów, zlot foodtrucków oraz animacje dla dzieci!

Wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Prosimy widzów o stosowanie obowiązujących zasad – w tym m.in. dezynfekcję rąk, zachowanie bezpiecznej odległości min. 1,5 m.

 

Nie zapomnij udostępnić: