Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 czerwca, 2021 Tytuł artykułu

Jeżeli zamierzasz usunąć wyroby zawierające azbest ze swojej nieruchomości zgłoś się do Urzędu Miasta i skorzystaj z dotacji

Treść artykułu

Jeżeli zamierzasz usunąć wyroby zawierające azbest ze swojej nieruchomości

zgłoś się do Urzędu Miasta i skorzystaj z dotacji

 

Jeśli zamierzasz usunąć wyroby zawierające azbest na swojej nieruchomości na terenie Brzegu  i jesteś zainteresowany uzyskaniem dotacji na ten cel, zgłoś ten fakt do Urzędu Miasta w Brzegu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłosił kolejny nabór wniosków na działania w zakresie usuwania wyrobów zawierających azbest, w ramach „ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest”. Jest to ostatni nabór na dofinansowanie usuwania wyrobów azbestowych z wykorzystaniem środków NFOŚiGW.

Kwota dofinansowania wynosi do 70% kosztów realizacji zadania. Pozostałe około 30% kosztów to wkład własny, który będzie leżał po stronie właściciela wyrobów zawierających azbest.

            W niniejszej sprawie, osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikami Biura Urbanistyki i Ochrony Środowiska – pok. 305, 3 piętro, budynek B. – tel. 774160519, e-mail. urbanistyka@brzeg.pl, w  terminie do 09.07.2021r. celem złożenia stosowanych dokumentów.

Przypominamy, że dofinansowaniu podlegają koszty demontażu, zbierania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest przez właścicieli nieruchomości. Koszty wykonania nowego pokrycia dachowego ponosi właściciel nieruchomości.

 

Nie zapomnij udostępnić: