Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 czerwca, 2021 Tytuł artykułu

Zwalczajmy wspólnie komary

Treść artykułu

W związku z zamiarem przeprowadzenia akcji odkomarzania terenów, będących własnością Gminy Brzeg, zwracamy się z prośbą do właścicieli prywatnych nieruchomości i zarządców prywatnych terenów, porośniętych zielenią o przeprowadzenie takiej akcji na swoim terenie.

Przeprowadzenie akcji odkomarzania na terenach gminnych i prywatnych (tj. m.in. spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot, właścicieli prywatnych) ma na celu uzyskanie lepszej skuteczności zabiegów odkomarzania. W związku z powyższym, mając na względzie dobro i komfort życia mieszkańców Brzegu, prosimy o podjęcie działań związanych z odkomarzaniem terenów będących Państwa własnością.

Ponadto informujemy, że Gmina Brzeg przeprowadziła już akcję odkomarzania zbiorników wodnych na terenie miasta przeciw larwom komarów.

Środki finansowe pochodzące z budżetu Gminy, co do zasady, można wydatkować wyłącznie na terenach gminnych, w związku z czym Gmina nie przeprowadzi zabiegów odkomarzania na terenach prywatnych, terenach spółdzielni mieszkaniowych, ogródkach działkowych czy terenach należących do Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Nie zapomnij udostępnić: