Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 czerwca, 2021 Tytuł artykułu

Zadbajmy wspólnie o poprawę estetyki naszego miasta!

Treść artykułu

Szanowni Mieszkańcy!

W trosce o poprawę estetyki naszego pięknego miasta, zwracamy się do wszystkich chętnych do podjęcia współpracy w tym zakresie. Jeżeli posiadają Państwo pomysł na urozmaicenie swojego najbliższego otoczenia, dysponują materiałem roślinnym (cebulki, kłącza, byliny) mogącym wzbogacić przestrzenie miejskie, prosimy o kontakt. Zachęcamy do zagospodarowywania podwórek i skwerów, a tym samym do większego angażowania się w dbanie o okoliczną zieleń.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy w upiększeniu naszej przestrzeni publicznej!

e-mail: urbanistyka@brzeg.pl
tel. 77 404 58 25

Poniżej bardzo pozytywne przykłady działań mieszkańców naszego miasta.

 

Nie zapomnij udostępnić: