Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 maja, 2021 Tytuł artykułu

Remont ul. Powstańców Śląskich oficjalnie rozpoczęty!

Treść artykułu

W piątek, 28 maja br. rozpoczął się remont ulicy Powstańców Śląskich, który zainaugurowali – symbolicznym, pierwszym wbiciem łopaty Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wraz z przedstawicielem wykonawcy – firmy Brukarstwo, Odwadnianie Terenu i Roboty Bitumiczne „JARZĄBEK” Sp. jawna Panem Radosławem Jarząbkiem. Zadanie będzie realizowane przy 70 procentowym wsparciu finansowym z Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg. Umowny koszt realizacji robót budowlanych to 786.709,28 zł.

W ramach zadania, którego wykonawcą jest firma Brukarstwo, Odwadnianie Terenu i Roboty Bitumiczne „JARZĄBEK” Sp. jawna, zaplanowano remont jezdni, chodników i zjazdów. Wykonane będzie także nowe oznakowanie i prace przy zieleni wraz z odtworzeniem pasa zieleni przyulicznej na całej długości drogi. Planowany termin zakończenia robót to koniec października br.

W związku z prowadzonymi robotami należy spodziewać się utrudnień przede wszystkim w ruchu pieszych, chodniki będą odcinkowo wyłączane z ruchu. Jezdnia zajęta będzie lokalnie umożliwiając przejazd drugą stroną jezdni. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

 

Nie zapomnij udostępnić: