Strategia Rozwoju Subregionu Brzeskiego na lata 2021-2030
Subregion Brzeski przystąpił do opracowania nowej strategii rozwoju. Będzie to podstawowy dokument strategiczny dla tego obszaru, tj. Gminy Brzeg, Gminy Grodków, Gminy Lubsza, Gminy Olszanka i Gminy Skarbimierz.
Nowa strategia przyczyni się do kreowania wzrostu gospodarczego, tworzenia miejsc pracy oraz poprawy jakości życia mieszkańców Subregionu Brzeskiego. Stanowić będzie także podstawę współpracy gmin i powiatu tworzącego Subregion Brzeski i ułatwi podejmowanie wspólnych działań, w tym wnioskowanie o środki zewnętrzne.
W związku z powyższym prosimy Państwa o pomoc w jej opracowaniu poprzez wypełnienie ankiety online. Jest ona dostępna na stronie: https://ankieta.deltapartner.org.pl/subregion_brzeski
Ankiety proszę wypełnić do 28 maja 2021 r. W imieniu zespołu opracowującego strategię dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie.
(-) Jerzy Wrębiak
Burmistrz Brzegu
Polecane artykuły w tej kategorii
Ostrzeżenie przed upałem
Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 25 czerwca 2026 roku o godz. 9.00 w Sali Stropowej Ratusza w Brzegu odbędzie się XXXIII sesja Rady Miejskiej Brzegu kadencji 2024 – 2029 z...
Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 18 czerwca 2026 roku o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej MOSiR w Brzegu ul. Sportowa odbędzie się XXXII sesja Rady Miejskiej Brzegu kadencji 2024 –...