Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 maja, 2021 Tytuł artykułu

Punkt Szczepień Powszechnych

Treść artykułu

Decyzją Wojewody Opolskiego 27 kwietnia 2021 r. swoją działalność rozpoczęły Powszechne Punkty Szczepień, m.in. w powiecie brzeskim, Zespole Szkół  Zawodowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej –Curie w Brzegu ul. Słowiańskiej 18.

(https://www.gov.pl/web/uw-opolski/kolejne-punkty-szczepien-powszechnych-rozpoczna-prace-juz-w-przyszlym-tygodniu-wojewoda-wydal-decyzje)

Starostwo Powiatowe w Brzegu wspólnie z Brzeskim Centrum Medycznym oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu uruchomiło masowy punkt szczepień dla mieszkańców.

(https://brzeg-powiat.pl/aktualnosci/punkt-szczepien-powszechnych-ruszylismy-o-13/ )

Jak informuje dyrekcja szpitala, przez najbliższe 3 tygodnie wszystkie osoby, które wybiorą punkt przy ulicy Słowiańskiej, zostaną zaszczepione produktem o nazwie Comirnaty firmy Pfizer/BioNTech. Rejestracja odbywa się wyłącznie pod numerem 989 lub poprzez internetowe konto pacjenta. Nie ma możliwości umówienia się na miejscu. Apeluje się, by pilnować terminów, a przede wszystkim godzin wskazanych przez system. Nie grupujmy się przed budynkiem i zachowajmy reżim sanitarny. Wszystko to w trosce o nasze bezpieczeństwo.

Punkt Szczepień Powszechnych będzie czynny w różnych godzinach, z uwagi na rygorystyczne przepisy dotyczące dostaw leku. Szczepionki będą przechowywane w brzeskim szpitalu i na bieżąco dosyłane do Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Stąd apel o dokładne pilnowanie terminów wizyt przez samych pacjentów.

Dodajmy, że Brzeskie Centrum Medyczne nie rezygnuje z punktu szczepień przy ulicy Mossora. Do współpracy, przy organizacji i obsłudze Punktu, zostały również zaangażowane Wojska Obrony Terytorialnej. (https://www.facebook.com/WKUBrzeg/ ).

Nie zapomnij udostępnić: