Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 kwietnia, 2021 Tytuł artykułu

Ogłoszenie oświatowe

Treść artykułu

Szanowni  Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 6 w Brzegu informuje, że w dniach od 2  do 5 kwietnia  r. – decyzją PSSE w Brzegu kwarantanną zostają objęte dzieci z grupy II (SÓWKI)  i grupy III (MUCHOMORKI). Zajęcia w tych grupach odbywają się  zdalnie.

Dzieci z grup I i IV, których rodzice wykonują zawód uprawniony do korzystania z opieki  przedszkolnej mogą nadal korzystać z opieki  w trybie stacjonarnym.

Przedszkole funkcjonuje cały czas w podwyższonym reżimie sanitarnym, na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja wyposażenia,  pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.

Prosimy wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności  stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności, przy jednoczesnym wsparciu emocjonalnym naszych małych podopiecznych.

Bardzo prosimy rodziców o zachowanie spokoju oraz zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola.

Informujemy, że przedszkole jest przygotowane na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

 

                                                                                                                                              Z poważaniem:

Violetta Jaskólska – Palus

Nie zapomnij udostępnić: