Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 marca, 2021 Tytuł artykułu

Brzeżanka zdobyła czwarty tytuł Mistrzostw Polski z rzędu!

Treść artykułu

Mawia się, że nic dwa razy się nie zdarza, jednak Natalia Bajor ma na ten temat inne zdanie i w miniony weekend, w Arłamowie wywalczyła czwarte z rzędu Mistrzostwo Polski Seniorek w tenisie stołowym! W wielkim finale brzeska tenisistka stołowa, która na co dzień broni barw KU AZS UE Wrocław, pokonała Katarzynę Grzybowską-Franc (Dojlidy Białystok) wynikiem 4:2 (9:11, 11:7, 11:13, 11:6, 11:5, 11:4). Jakby tego było mało Natalia dodatkowo wywalczyła również Mistrzostwo Polski w grze podwójnej, w parze z… Katarzyną Grzybowską-Franc, w finale ogrywając duet Roksana Załomska (AZS UJD Częstochowa) – Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:2 (7:11, 11:6, 6:11, 11:5, 11:3) oraz brązowy medal w grze mieszanej, grając w duecie z Jakubem Perkiem, w półfinale minimalnie ulegając przyszłym Mistrzom Polski – Samuelowi Kulczyckiemu (DEKORGLASS Działdowo) i Katarzynie Węgrzyn, która jest klubową koleżanką Natalii Bajor z KU AZS UE Wrocław.

Tym samym Natalia Bajor, zdobywając swój czwarty z rzędu tytuł Mistrzyni Polski, awansowała na czwarte miejsce klasyfikacji zawodniczek, które najwięcej razy w karierze zdobywały tytuł Mistrzyni Polski w grze pojedynczej. Brzeżanka ma na swoim koncie cztery Mistrzostwa Polski, a takim samym dorobkiem mogą się pochwalić Xu Jie i Jolanta Szatko-Nowak. Liderką tej klasyfikacji, z jedenastoma zwycięstwami, jest Danuta Szmidt-Calińska.

Wielkie brawa i gratulacje dla naszej Mistrzyni, która jeszcze nie tak dawno temu, bo 24 lutego br. odebrała z rąk Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka nagrodę za wybitne osiągnięcia dla sportowców za 2020 rok!

Nie zapomnij udostępnić: