Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 marca, 2021 Tytuł artykułu

Informacja dla rodziców dot. sytuacji w PP nr 8

Treść artykułu

Szanowni  Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 w Brzegu informuje o trudnej sytuacji związanej z zarażeniem wirusem Covid -19 dziecka w grupie II-Tygryski i objęcie grupy i pracowników kwarantanną w dniach 12-18.03.2021. Prosimy rodziców  grupy II – Tygryski o zapewnienie opieki swojemu dziecku w tym okresie. Pozostałe grupy funkcjonują bez zmian. Wszystkie informacje przekazywane będą  rodzicom  poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrektorem.

Przedszkole funkcjonuje cały czas w podwyższonym reżimie sanitarnym, na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja wyposażenia,  pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych. Prosimy wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności  stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności, przy jednoczesnym wsparciu emocjonalnym naszych małych podopiecznych.

Bardzo prosimy rodziców o zachowanie spokoju oraz zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola. Informujemy, że przedszkole jest przygotowane na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

Nie zapomnij udostępnić: