Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 marca, 2021 Tytuł artykułu

Informacja dla rodziców dot. sytuacji w PP nr 1

Treść artykułu

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 w Brzegu informuje, że w związku z pozytywnym wynikiem testu na covid-19 u pracownika przedszkola, decyzją PSSE w Brzegu, w dniach od 11.03.2021 do 18.03.2021 pracownicy kuchni zostali objęci nadzorem epidemiologicznym i kwarantanną. Wszelkie informacje dotyczące bieżącej pracy przedszkola przekazywane są rodzicom poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grup i dyrektorem.

W przedszkolu zachowany jest reżim sanitarny. Na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja wyposażenia, pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.

Prosimy wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności, o zachowanie spokoju oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola.

Informujemy, że placówka jest przygotowana na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z PSSE w Brzegu oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

Nie zapomnij udostępnić: