Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 lutego, 2021 Tytuł artykułu

Ogłoszenie oświatowe

Treść artykułu

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Brzegu informuje, że z dniem 19 lutego 2021r.  Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Brzegu obejmuje nadzorem epidemiologicznym  dzieci z grupy I (3latki) i III (5latki) z powodu kontaktu  wychowanków z osobami o dodatnim wyniku badania w kierunku SARS- COV- 2. Nadzór obowiązuje od 19.02 -28.02 2021 r. Dzieci z tych grupy w tym czasie będą objęte nauczaniem zdalnym. Pozostałe grupy funkcjonują w trybie stacjonarnym. Sytuacja nie ma wpływu na funkcjonowanie pozostałych grup.

Wszystkie informacje przekazywane będą  rodzicom  poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrektorem.

Przedszkole funkcjonuje cały czas w podwyższonym reżimie sanitarnym, na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja wyposażenia,  pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.

Prosimy wszystkich Rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności  stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności.

Bardzo prosimy rodziców o zachowanie spokoju oraz zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola.

Informujemy, że przedszkole jest przygotowane na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

 

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2

Elżbieta Prorok-Zdyb

Nie zapomnij udostępnić: