Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 grudnia, 2020 Tytuł artykułu

Informacja dla rodziców dzieci dot. sytuacji w PP nr 8

Treść artykułu

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 w Brzegu informuje, że w dniach 28-31 grudnia 2020r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne grupy dzieci 5-6 –letnich(Gepardy) z powodu skierowania dzieci na nadzór epidemiologiczny i personelu pracującego w tym oddziale na izolację. Zajęcia dla dzieci w będą realizowane w formie zdalnej. Wszystkie informacje przekazywane będą rodzicom poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrektorem.

Pozostałe grupy funkcjonują w trybie stacjonarnym. Kwarantanna, którą objęto personel (1 osoba) nie ma wpływu na funkcjonowanie pozostałych grup. Przedszkole funkcjonuje cały czas w podwyższonym reżimie sanitarnym, na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja wyposażenia, pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.

Prosimy wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności stosowania zasad higieny osobistej i środków ostrożności, przy jednoczesnym wsparciu emocjonalnym naszych małych podopiecznych. Bardzo prosimy rodziców o zachowanie spokoju oraz zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola. Informujemy, że przedszkole jest przygotowane na trudne sytuacje, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem oraz Organem Prowadzącym przedszkole służą prewencji w zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

Nie zapomnij udostępnić: