Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 grudnia, 2020 Tytuł artykułu

Burmistrz Brzegu wręczył odznaki honorowe „Za zasługi dla Energetyki”

Treść artykułu

W poniedziałek, 21 grudnia br. z upoważnienia Ministra Klimatu i Środowiska Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wręczył odznaki honorowe „Za zasługi dla Energetyki”, pracownikom Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o. o. Odznakami zostali uhonorowani:

  1. Stanisław Guzenda – pracownik z ponad 42 letnim stażem pracy w energetyce (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Opolu, Zakład Energetyki Cieplnej w Brzegu, Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej). Od roku 2007 piastujący stanowisko Kierownika Działu Utrzymania Ruchu i Przesyłu, odznaczony Złotym Medalem za Wieloletnią Służbę przyznanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
  2. Artur Dudek – pracownik z ponad 34 letnim stażem pracy, w tym 30 lat w energetyce  (Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Opolu, Zakład Energetyki Cieplnej w Brzegu, Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej). Od 10 lat piastujący stanowisko Kierownika Działu Elektrycznego i Automatyki, odznaczony Złotym Medalem za Wieloletnią Służbę przyznanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Uhonorowani pracownicy przez cały okres pracy w BPEC wykazali się dużym zaangażowaniem w wypełnianie obowiązków służbowych, wysokimi kompetencjami oraz doświadczeniem.

Prezes Zarządu Dariusz Wawrzyniak wręczył odznaczonym listy gratulacyjne. W uroczystości uczestniczyli także członkowie Rady Nadzorczej BPEC.

Nie zapomnij udostępnić: