Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 grudnia, 2020 Tytuł artykułu

Magiczna choinka na placu dworcowym

Treść artykułu

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie w tym roku mają szczególny wydźwięk. Z powodu panującej epidemii nie zobaczymy się ze wszystkimi, żeby osobiście życzyć im zdrowia i szczęścia. Pozostaną czaty, telefony, kartki świąteczne, SMS-y. Niech zatem życzenia świąteczne na Boże Narodzenie będą w tym roku szczególnie piękne! Niech będą przepełnione sercem, radością, miłością i troską o drugiego człowieka.

W samorządowych przedszkolach i szkołach trwają intensywne  przygotowania do tego najpiękniejszego czasu w roku. Przedszkolaki wraz z opiekunami oraz uczniowie szkół podstawowych wykonali ozdoby choinkowe, bombki oraz  łańcuchy z materiałów umożliwiających ich ekspozycję na zewnątrz budynków.

Pracom towarzyszył entuzjazm, radość, frajda, humor, szczęście i pogoda ducha. Świąteczne dekoracje zdobią choinkę na nowo otwartym Centrum Przesiadkowym w Brzegu. Zapraszamy Państwa na spacer, właśnie w to miejsce.

W tym szczególnym roku, pomimo trudności jakie sprawia nam pandemia, przedszkolaki i uczniowie oraz wszyscy pracownicy placówek oświatowych w Brzegu, nauczyciele szkól i przedszkoli, obsługa, pracownicy administracji , my wszyscy, chcemy zapewnić, że pamiętamy i mamy nadzieję, że izolacja szybko się skończy. Chcemy sprawić abyście Państwo, wszyscy bez wyjątku, czuli się dobrze. Chcemy powiedzieć, że liczymy na szybkie spotkanie. Tęsknimy!

Obecna sytuacja epidemiologiczna wyjątkowo daje się we znaki osobom starszym, naszym Babciom i Dziadkom. Wirus ogranicza możliwość wychodzenia z domu, kontakty z innymi, potęguje samotność. Pamiętamy i kochamy. Pamiętajcie o tym. Już wkrótce się spotkamy. Zdrowych , spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Poniżej znajduje się film z życzeniami świątecznymi od dzieci, nagrany przy choince w centrum przesiadkowym.

 

Nie zapomnij udostępnić: