Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 listopada, 2020 Tytuł artykułu

Komunikat oświatowy

Treść artykułu

Szanowni Rodzice

W związku z rozwojem epidemii, na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki, wprowadzone zostały kolejne ograniczenia dotyczące stacjonarnego nauczania w szkołach.

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oznacza to, że wszyscy uczniowie brzeskich szkół podstawowych od 9 listopada do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Od poniedziałku, 9 listopada br. w samorządowych szkołach podstawowych będą funkcjonowały świetlice szkolne w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych dyrektorzy szkół mogą umożliwić uczniom klas ósmych konsultacje indywidualne lub w małych grupach, do 5 osób. Przeprowadzane będą również olimpiady i konkursy na terenie szkoły. Zajęcia i konkursy będą odbywać się zgodnie z zaleceniami GIS, w reżimie sanitarnym.

Przedszkola będą funkcjonowały bez zmian.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w szkołach, kontaktując się z wychowawcami lub dyrektorami placówek.

Nie zapomnij udostępnić: